Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kurucumuz Avukat Senar Furkan BAŞAK Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Antalya ilinde çalışmalarına devam eden Senar Furkan BAŞAK Türkiye’nin her bölgesinde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aile (Boşanma) Hukuku ve Vergi hukuku alanında uzmanlığı bulunan Av. SFB ayrıca ağır ceza davaları olmak üzere, tazminat hukuku, ticaret hukuku, icra hukuku, iş hukuku, alanlarında faaliyet göstermektedir.
  • AdresGebizli Mah. Termossos Cad. GLK Plaza A2 Blok, Kat:3 Daire:5 Muratpaşa/Antalya
  • Telefon0 (536) 390 73 65
  • E-Postainfo@senarfurkanbasak.av.tr

Antalya Vergi Avukatı

Antalya Vergi Avukatı

Antalya Vergi Avukatı

 

Vergi hukuku ile ilgilenen Senar Furkan Başak, çeşitli dava ve uyuşmazlıklara katılarak tecrübe kazanmaktadır. Vergi hukuku davalarında bilgi birikimi kadar mesleki deneyim de önemli olduğundan, Antalya vergi avukatı tercih edilmektedir. Birçok kişiye vergi davaları için profesyonel hukuksal destek sağlanmaktadır. Çift defter tutma, vergilendirme hataları, kaçakçılık suçu ve ihtiyati haciz gibi konular, vergi hukukunu ilgilendirmektedir.

 

Antalya Vergi Avukatı Baktığı Davalar

 

Vergi kabahatleri, cezaları ve suçları ile ilgili davalara Antalya vergi avukatı baktığı gibi Gümrük Kanunu'na göre alınan vergi ile bunların cezalarına ilişkin davalara da vergi avukatı bakmaktadır. Vergi uyuşmazlıklarından kaynaklı birçok dava olduğundan, vergi avukatın baktığı davalar sınırlandırılamamaktadır.

 

Antalya Vergi Avukatı Vekalet Ücreti

 

Yapılan işin karşılığında, Antalya avukat ücreti talep edilmektedir. Yargılama giderleri arasında yer alan Antalya avukat ücreti, bir sözleşme ile serbestçe kararlaştırılmaktadır. Fakat ücret tarifesi belirlenirken Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi'nin altında bir ücret talep edilememektedir. Verhi hukukunda doğan uyuşmazlıklarda avukat tutma zorunluluğu bulunmakla birlikte davaların kısa sürede sonuçlandırılması hedeflenmektedir.

 

Gerekli bilgi birikimine sahip olan Senar Furkan Başak mevzuatta öngörülen idari çözüm yolları doğrultusunda hizmet vermektedir. Hukuki uyuşmazlıklarda Senar Furkan Başak gibi uzman bir vergi avukatı ile çalışmak, davanın gidişatını etkilemektedir. Vergi dava dilekçeleri titizlikle hazırlandığı gibi uzlaşma ve dava açma kararları değerlendirilmektedir. Vergi ve idare hukuku konusunda gerekli bilgilere sahip olduğundan, en uygun çözüm yolları sunulmaktadır.

E-Posta Bültenimize Kaydolun
Düzenli olarak projelerimiz hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.