Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kurucumuz Avukat Senar Furkan BAŞAK Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Antalya ilinde çalışmalarına devam eden Senar Furkan BAŞAK Türkiye’nin her bölgesinde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aile (Boşanma) Hukuku ve Vergi hukuku alanında uzmanlığı bulunan Av. SFB ayrıca ağır ceza davaları olmak üzere, tazminat hukuku, ticaret hukuku, icra hukuku, iş hukuku, alanlarında faaliyet göstermektedir.
  • AdresGebizli Mah. Termossos Cad. GLK Plaza A2 Blok, Kat:3 Daire:5 Muratpaşa/Antalya
  • Telefon0 (536) 390 73 65
  • E-Postainfo@senarfurkanbasak.av.tr

Antalya Ceza Avukatı

Antalya Ceza Avukatı

Antalya Ceza Avukatı

 

Ceza avukatları ağır ya da orta büyüklükteki cezalara girebilen avukatlık branşlarından biri olmaktadır. Mevzuatta bulunan kuralları en iyi şekilde bilen ve bu doğrultuda hareket eden müvekkilini en doğru şekilde savunan avukatlar arasında bulunmaktadır. Bu konudaki en iyi avukatlardan biri olan antalya ceza avukatı işinde oldukça başarılı ve her sektörde kendini yeterince geliştirmiş ve kanıtlamış avukat firmalarından biridir. Bu avukatlar ceza davalarına giren ceza avukatı olarak bilinen ve ceza hukukunu en iyi şekilde anlayan ve yönlendiren avukatlardandır. Özellikle kendini en iyi şekilde gösteren antalya ceza avukatı asliye ceza mahkemesinde de yetkisini davalara girerek kanıtlamaktadır.

 

Bu davaların içerikleri kimi zaman zor kimi zaman kolay olabilmektedir. İşini gayet dişli bir şekilde yapan antalya ağır ceza avukatı Antalya çevresinde değil Türkiye genelinde kendini ve adını duyurmuştur. Mesleki faaliyetler konusunda ceza hukukuna yoğunlaşan özellikle savcılık soruşturmalarında da dosyaları inceleyip dosyalara göre davalar hazırlayabilmektedir. Bundan dolayı işini iyi yapması önemli olmaktadır. Bu yüzden antalya en iyi ceza avukatı olarak geçmektedir. Avukatlık belli bir tecrübeye ve aynı zamanda mevzuatta bulunan tüm cezalara hakim olmayı gerektiren bir konudur.

 

Bulunan ceza mevzuatları ile ilgili her şeye hakim olan antalya en iyi ceza avukatı müvekkillerini en doğru sonuçlar ile mahkemeden özgürce çıkarabilmektedir. Ceza dosyaları ağır ve zor olsa da bu avukatlar bunları çözebilmektedir. Özellikle bir müvekkilin özgür olup, olmaması ya da davada haklı olup olmamasının en yüksek bölümünü avukatlar oluşturmaktadır. Kendi müvekkillerini en doğru şekilde savunan antalya en iyi ceza avukatı bulunduğu bölgede de kendinden fazlasıyla söylettirecek işlere imza atmaktadır. Herkesin memnun olduğu ve ilk tercih ettiği adrestir.

 

Antalya Ceza Avukatını Seçmenin Avantajları Nelerdir?

 

Bu avukatlar her zaman doğru zamanlama ile profesyonel ve en doğru şekilde hizmetleri vermektedir. Özellikle bu meslekte zamanlamanın önemi çok büyük olmaktadır. Ceza dosyalarında sıklıkla hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hataları meydana getirmeden antalya avukat bürolarındaki herkes doğru dosyayı teslim etmektedir. Dosyadaki bulgular ve örnekler önemli yerler kaplamaktadır. Özellikle ifadeler, bulunan kanıtlar, avukatlar, savcılar ve hakimler için oldukça önemlidir.

 

En iyi bulguları ve dosya takibini doğru bir şekilde yapan antalya avukat firması ile birlikte müvekkiller doğru bir şekilde yargılanıp en doğru sonuçlar ile mahkemeden ayrılmaktadır. Doğru ceza avukatını seçmek bu konuda devreye girmektedir. Sürekli çözümleri üreten ve alternatif bulgular bulunan antalya avukat gerekli tecrübeleri ile benzer birçok dosyayı ele aldığı için uygun çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalarda muhakkak artık sonuçlar ile sonlanmaktadır.

 

Antalya Ceza Avukatları Neler Yapmaktadır?

 

Bu avukat ceza muhakemesine fazlasıyla hakim olduğu için usul ve kuralları en doğru şekilde gerçekleştirir. Mahkemeye sunulacak olan dosyaları titizlikle hazırlamaktadır. Doğru bir savunma ile hareket etmektedir.

 

Antalya Ceza Avukatının Fiyatları Nasıl Olmaktadır?

 

Kesin bir fiyat bilgisi belirlenememektedir. Bunun sebebi dosyaların hangi dava ile ilgili olduğu, ne tür bir suçun işlendiği ve bunun gibi olaylara göre değişmektedir. Davanın büyüklüğü ve kapsamı arttıkça fiyat aralığı da artış gösterecektir.

E-Posta Bültenimize Kaydolun
Düzenli olarak projelerimiz hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.