Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kurucumuz Avukat Senar Furkan BAŞAK Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Antalya ilinde çalışmalarına devam eden Senar Furkan BAŞAK Türkiye’nin her bölgesinde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aile (Boşanma) Hukuku ve Vergi hukuku alanında uzmanlığı bulunan Av. SFB ayrıca ağır ceza davaları olmak üzere, tazminat hukuku, ticaret hukuku, icra hukuku, iş hukuku, alanlarında faaliyet göstermektedir.
  • AdresGebizli Mah. Termossos Cad. GLK Plaza A2 Blok, Kat:3 Daire:5 Muratpaşa/Antalya
  • Telefon0 (536) 390 73 65
  • E-Postainfo@senarfurkanbasak.av.tr

Antalya Boşanma Avukatı

Antalya Boşanma Avukatı

Antalya Boşanma Avukatı

Antalya Boşanma Avukatı

Eşlerin evlilik birliğinin sarsılması gibi durumlarda Antalya boşanma avukatı ile boşanma davası açılması mümkündür. Boşanma dosyaları ile aile mahkemeleri ilgilenir. Bu mahkemelerde vekil tutulması gibi bir zorunluluk bulunmaz. Aile mahkemelerinde kişilerin kendi haklarını araması da mümkündür.

 

Boşanma Avukatı Tutmak Neden Önemli

Aile kavramının yanında boşanma kavramı da sıklıkla kullanılan bir kavramdır. Boşanma durumu kadın ile erkeğin her ikisinin ya da birinin evlilik birliğini sonlandırmak istemesi ile olur. Antalya Boşanma avukatı ile bu işlemlerin çok daha kolay ve kısa sürede gerçekleştirilmesi mümkündür.

 

Boşanma süreci eylem olarak bir birlikteliğin bitirilmesine verilen isimdir. Bunun yanında birliktelik döneminde elde edilen kazanımların ayrılması da bu sürece dahil edilir. Antalya avukat ile sürecin çok daha sağlıklı bir şekilde yürütülmesi sağlanır.

 

Boşanma sürecinde nafaka, mal ayrılığı, velayet işlemleri de birlikte yürütülür. Bunun yanında boşanma işlemi gerçekleşmesi beklenen somut istekleri de beraberinde getirir. Antalya avukat ile süreçlerin çok daha başarılı bir şekilde yürütülmesi sağlanır.

 

Boşanma Davaları Nasıl Yürütülür?

Avukat Senar Furkan Başak tarafından yürütülen davalarda boşanma sonucunda meydana gelebilecek mağduriyetlerin giderilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirilir. Bunun yanında müvekkillerin beklentileri de göz önünde bulundurularak buna yönelik çalışmalar gerçekleştirilir.

 

 Boşanma davaları belirli kuralların olduğu ve bu kuralların zorunlu bir şekilde yürütüldüğü bir yerdir. Avukat Senar Furkan Başak ile süreçlerin çok daha başarılı bir şekilde yürütülmesi sağlanır. Boşanma istemine bağlı olarak farklı kurallar ve prosedürler üzerinden işlemler yürütülür.

E-Posta Bültenimize Kaydolun
Düzenli olarak projelerimiz hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.