Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kurucumuz Avukat Senar Furkan BAŞAK Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Antalya ilinde çalışmalarına devam eden Senar Furkan BAŞAK Türkiye’nin her bölgesinde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aile (Boşanma) Hukuku ve Vergi hukuku alanında uzmanlığı bulunan Av. SFB ayrıca ağır ceza davaları olmak üzere, tazminat hukuku, ticaret hukuku, icra hukuku, iş hukuku, alanlarında faaliyet göstermektedir.
  • AdresGebizli Mah. Termossos Cad. GLK Plaza A2 Blok, Kat:3 Daire:5 Muratpaşa/Antalya
  • Telefon0 (536) 390 73 65
  • E-Postainfo@senarfurkanbasak.av.tr

Antalya Aile Avukatı

Antalya Aile Avukatı

Antalya Aile Avukatı

 

Çeşitli nedenlerden dolayı aile ortamlarında meydana gelen gerginlik ve kavgaların bir şekilde çözüme kavuşması gerekmektedir. Bu alanda uzman şekilde hizmet vermeye devam eden ve tercih edilen Avukat Senar Furkan Başak profesyonel şekilde her türlü hukuki süreci yönetmektedir.

 

Sizler için aile ortamında çıkan birçok sıkıntıya göğüs gerebilme özelliğine sahip bilgisi bulunmaktadır. İşini Antalya avukat oldukça geliştirmiş ve her türlü davanın üstesinden gelmektedir. Aile ortamında gerçekleşen çeşitli sıkıntılara kesin şekilde çözümler bulmaktadır. Hukuki süreç açısından oldukça hızlı ilerleme kaydetmesi ile de tercih edilmektedir.

 

Hukuki Süreçlerin Etkin Ve Hızlı Çözümü

 

İşini severek ve özverili şekilde yapan ve kısa sürede çözüme odaklı çalışan bir avukattır. Alanında yapmış olduğu çalışmalar ve imza attığı işler ile tanınan Antalya aile avukatı birçok sorunlu kişinin bizzat yardımına koşmaktadır. Aile ortamında her türlü gerginliğe sebep olan sıkıntıların çözümü bu avukat sayesinde çözülmektedir. Antalya ilinde birçok kişi tarafından tercih edilen ve güven veren avukat Senar Furkan Başak ismiyle tanınmıştır. Hukuk süreçleri Antalya avukat oldukça ilerlemiş bulunmaktadır. Her türlü sürece ve davaya ayak uyduran bir avukattır.

 

 Aile Sorunlarının Avukatı

 

Sizlerin her türlü maddi ve manevi aile sorunlarına kesin çözüm bularak görevini yerine getiren avukat olarak hizmet vermektedir. İşine Antalya aile avukatı ünvanı ile geniş kapsamlı şekilde devam etmektedir. Hukuki sürecin en hızlı ve güvenli işlediği bir avukat olarak sizlere hizmet vermektedir.

E-Posta Bültenimize Kaydolun
Düzenli olarak projelerimiz hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.